Küçükçekmece Halkalı Apartman Temizlik firması olarak plan ve program dahilinde Küçükçekmece Halkalı ve Tüm Mahallelerine Hizmet vermekteyiz.

Merak ettikleriniz ve sormak istedikleriniz için Online Whatsapp , Gsm Destek ve 0212 474 44 74 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Özellikle son yıllarda Tüm İstanbul genelinde Apartman Merdiven Temizliği işlerinin firmalara verilmeye başlandığı görülmektedir. Kontrollü düzenli rutin temizliklerde daha programlı bir şekilde çalışma yürüten şirketlerde mahallelerdeki ev hanımlarının aksine düzen disiplin ve özen ön planda gelmektedir. Yöneticilerin ve bina sakinlerinin son yıllarda sıklıkla tercih ettiği Apartman Temizlik Şirketlerinde maliyetler oldukça düşük ve temizlik de bir o kadar güzel yapılmakta. Tecrübeli bir ekip ile yıllardır sadece bu işi yapmakta olan firmamızda kadro ve müşteri sayısı her geçen yıl daha da çoğalarak devam etmektedir.
Küçükçekmece ve Halkalı Mahallelerinde uzun zamandır hizmet vermekte olan Firmamızda Temizlik malzemeleri tarafımızca karşılanmaktadır. Oldukça makul fiyatlar ile Apartman Temizliği hizmeti vermekte olan Şirketimiz konusunda deneyimli personel çalıştırmaktadır. Binalarınız, ortak yaşam alanlarınız için doğru tercih olan Beray Temizlik her geçen gün büyüyerek hizmetlerine devam etmektedir. Ayrıntılı bilgi ve fiyat için müşteri temsilcilerimizi arayabilir ya da whatsapp anlık yazışma üzerinden bilgiler alabilirsiniz.