Apartman Merdiven Temizlik Fiyatları en çok sorulan sorular arasında.. Tüm İstanbul'da En Uygun Fiyatlarla Hizmet ve Kalite

Merak ettikleriniz ve sormak istedikleriniz için Online Whatsapp , Gsm Destek ve 0212 474 44 74 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Apartman Temizliklerinde sıkça karşılaştığımız sorulardan biri olan Fiyatlar konusu aslında Apartmanların genel ihtiyaçlarına büyüklüğüne, daire sayısına ve ekstra yapılacak olan işlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Binanın büyüklüğü, koridorların genişliği asansör sayısı vs gibi bir çok etken fiyatı etkilediği gibi aslında buna bağlı olarak dış çevre temizliği, yangın merdivenleri, otoparklar gibi alanlar da fiyat noktasında değerlendirilebilecek unsurlardır. Tüm bu sebeplerden dolayı ücretlendirilme yapılırken yöneticilerimiz ile görüşme sağlar ve yapılacak işin kapsamını netleştiririz. Firma olarak genellikle temizlik malzemeleri bize ait olmak üzere fiyat veririz zira kullanılacak olan deterjan ve malzemelerin toplu alımlarını yaptığımız için perakende alımlara göre çok daha ekonomik rakamlar karşımıza çıkar. Bu şekilde bir yol izlediğimizde bina sakinleri ve yöneticiler için de daha ekonomik ücretler ile çalışma imkanı buluruz.