Alibeyköy Apartman Temizlik firması olarak plan ve program dahilinde Eyüp Alibeyköy ve Tüm Mahallelerine Hizmet vermekteyiz.

Merak ettikleriniz ve sormak istedikleriniz için Online Whatsapp , Gsm Destek ve 0212 474 44 74 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Yıllardır Apartman Temizliği alanında faaliyet göstermekte olan firmamızda tecrübeli kadromuz ile binalarınızda özenli temizlik hizmetlerimize devam etmekteyiz. Apartmanlarda karşılaşılan sorunlar arasında en çok sorulan ve aranılan konu olan Apartman Merdiven Temizliğini sizler için sorun olmaktan çıkarmak her hafta düzenli olarak binanızın temizlenmesi için hizmet vermek başlıca görevimizdir. Binalarda bir çok dairenin olması toplu yaşam beraberinde zorlukları da getirmektedir. Çok sıkça pislenen kirlenen merdivenler ve koridorlar düzenli bir temizlikçi olmadığında bina içerisinde kötü kokulara ve o alanı yaşanılır bir halden çıkarmaya başlamaktadır.
Eyüp ve Alibeyköy Mahallelerinde yıllardır hizmet vermekte olan firmamızda binalarımız genelde birbirine yakın olduğundan düşük maliyetlerle iş yaparak bina sakinleri ve yöneticilerimize de yük olmuyoruz maddi anlamda zor zamanlar yaşanmakta olan ülkemizde bizlerde bina sakinlerimiz ve yöneticilerimiz için uygun rakamlar ve temizlik malzemeleri dahil fiyatlar ile hizmet vermekteyiz.